Топ новостей


РЕКЛАМАКалендарь

Залізничні квитки на поїзд

Опубликовано: 02.05.2019

З 25 грудня всі власники смартфонів через Інтернет зможуть придбати квиток, не роздруковуючи його: зберегти QR-код собі в телефон та предявити вже в самому проїзді, не звертаючись до залізничних кас. Ті, у кого немає смартфону, можуть просто роздрукувати бланк з QR-кодом і прийти до проїзду, де провідник сам зчитає необхідні дані, смотрите на сайте залізничні квитки на поїзд.

Про це повідомив міністр інфраструктури Борис Колесніков, після того, як власноруч випробував систему купівлі електронного квитка.

Так, Колесніков обрав на сайті "Укрзалізниці" маршрут, місце, сплатив за допомогою кредитної картки вартість квитка. Отримавши підтвердження на електронну пошту, Колесніков сфотогрофував QR-код на телефон. Стюард поїзда за допомогою мобільного терміналу контролю доступу зчитала інформацію, зашифровану у QR-коді. Звуковий сигнал пристрою підтвердив успішне проведення операції.

- С 1 января возвращается продажа железнодорожных билетов по паспортам

Електронний квиток можна придбати на офіційному сайті "Укрзалізниці" booking.uz.gov.ua. Оплата здійснюється банківськими картками міжнародних платіжних систем (надалі планується розширити можливість оплати за допомогою карток НСМЕП і систем електронних платежів).

Також додатково планується продаж електронних проїзних/перевізних документів через агентську мережу УЗ, (туристичні агентства, відділення "Укрпошти", термінальні мережі, банки тощо).


Вартість залізничних квитків


В Рівненській області залізничні квитки на поїзд можна придбати у будь-якому відділенні ПриватБанку